Prihlásenie

Filmy online zdarma

Filmy online zdarma

- Kategórie

FILMY 2019

TRAILERYNajčastejšie kladené otázky

Návod ako treba postupovať, keď si chcete pozrieť daný film online:


Čo je potrebné spraviť ako prvé, keď chcem pozerať film online?

1. Ak nie ste registrovaný v sieti Blindr.eu, tak sa ako prvé treba zaregistrovať - stačí ak kliknete na našej stránke v pravom hornom rohu na modré tlačítko "Prihásiť", otvorí sa Vám okno v ktorom treba kliknúť na zelené tlačítko "Registrácia" - tam treba vyplniť všetky potrebné údaje a kliknúť na tlačítko "registrovať".
2. Ak už máte prvý krok za sebou, potom stačí ak klikneťe opäť na tlačítko v hornom pravom rohu "Prihlásiť" a vyplníte vaše prihlasovacie údaje (email, heslo) a kliknete na tlačítko "prihlásenie".
3. Následne budete prihlásený na našu stránku a môžete pozerať filmy online.
Ako sledovať film online?

Neviete ako máte postupovať pri takomto probléme? Prečítajte si daný návod, ktroý Vám poradí kde robíte chybu, alebo ako ďalej postupovať keď si už vážne neviete rady.

1. Vyberte si daný film.
2. Kliknite na tlačítko "Pozrieť online", ktoré sa nachádza hneď na vrchu stránky v červenom výraznom políčku.
3. Po kliknutí Vás presunieme na spodok stránky, kde sa nachádza obrázok playera s nápisom "SPUSTIŤ FILM" - je potrebné na tento obrázok kliknúť. Vyskočí Vám v ňom reklama (uputavka na ďalší film, reklama, trailer), už po 10sekundách môžete kliknúť na zelené políčko v pravom dolnom rohu "POKRAČOVAŤ". Po tomto kliknutí sa Vám zobrazí player k danému filmu. Pokiaľ sa Vám zobrazí modré políčko s LIKE tlačidlom , tak postupujte podľa návodu, ktorý je na ňom napísaný. Playerov sa zobrazí viacej pod sebou, tak keď je niektorý nefunkčný, nezúfajte, prejdite nižšie, ďalší bude určite funkčný.
4. V playeri kliknite na "Close ad and continue as Free User". Toto tlačítko sa nachádza na strede playera (je to neprehliadnuteľné)
5. Vyskočia Vám popup okná s reklamou, ktoré môžete zavrieť stlačením na x. Sú to reklamy, ktorým zatiaľ žiaľ nedokážeme zabrániť k ich vyskočeniu.
6. V playeri znovu kliknite na "Close Ads / Ferme pubblicite". Opäť je to také isté tlačítko ako ste klikali pred okamžikom.
7. Opäť vyskočí popup okno s reklamou, ktorú môžete zavrieť.
8. Kliknite na tlačítko PLAY, po tomto úkone Vám už nevyskočí žiadna reklama, môžete pozerať s radosťou Váš vybraný film :)


Daný návod ako sledovať online Vám nepomohol? Neviete si naďalej rady? Napíšte nám! (admin@filmy-serialy-online.eu, do predmetu správy napíšte Ako sledovať?) Ochotne Vám pomôžeme, tak aby ste sa s radosťou k nám vrátili :)Ako sťahovať?:

Neviete si rady a pýtate sa ako si môžem stiahnuť daný film? Ponúkame Vám možnosť kliknúť na tlačítko "Stiahnuť". Postup ako na to:

  1. Je to jednoduché. Ako prvý krok k začatiu sťahovania si musíte nájisť film alebo seriál o ktorý sa jedná.
  2. Pod každým filmom sa nachádza práve spomínané tlačítko "stiahnuť", stačí ak naň kliknete.
  3. Po kliknutí na tlačíko Vás presmerujeme do vyhľadávača k nášmu partnerovi DATATOR.cz
  4. Vo vyhľadávači si zvolíte, ktorý súbor si chcete stiahnuť.
  5. Pokiaľ máte na stránke datator.cz už účet vytvorený na tak sa priháste, pokiaľ nie zaregistrujte sa.
  6. Pokiaľ toto všetko spravíte, môžete si daný subor stiahnuť :)

Daný návod ako sťahovať Vám nepomohol? Neviete si naďalej rady? Napíšte nám! (admin@filmy-serialy-online.eu, do predmetu správy napíšte Ako sťahovať?) Ochotne Vám pomôžeme, tak aby ste sa s radosťou k nám vrátili :)
Čo robiť, ak chcem umiestniť reklamy na moje produkty na vaše stránky?

Radi by ste inzerovali na našich stránkach? Ponúkame možnosť viacerých typov reklamy (textlink, bannery, pop-up okná, a rôzne ďalšie), všetko závisí od Vašej žiadosti.
Pokiaľ máte záujem o viac informácií o cenách, zaujímali by Vás štatistiky návštevnosti, alebo niečo iné, tak nám píšte na reklama@filmy-serialy-online.eu. S radosťou odpíšeme na každý mail, ktorý nám príde :)Dal som Like na vašu stránku a stále sa mi nezobrazuje player. Čo mám robiť?


Neviete ako máte postupovať pri takomto probléme? Prečítajte si daný návod, ktroý Vám poradí kde robíte chybu, alebo ako ďalej postupovať keď si už vážne neviete rady.

Dal si LIKE , ktorý sa nachádza v modrom políčku, ale políčko sa ti stále zobrazuje? Nič sa nedeje, stačí ak klikneš na malé x ktoré sa v tomto LIKE tlačítku zobrazí keď naň prídeš s kuzorom. Po odkliknutí likeu musíš opätovne kliknúť na like tlačítko. Po tomto kliknutí by mali naše stránky zaznamenať, že si sa stal naším fanúšikom a zobraziť ti obsah (player) . Pokiaľ sa ti dané modré políčko s LIKE tlačítkom stratilo, ale nezobrazil player k filmu, refrešni si stránku alebo klikni klávesovú skratku CTRL+R.

Daný návod Vám nepomohol? Neviete si naďalej rady? Napíšte nám! (admin@filmy-serialy-online.eu, do predmetu správy napíšte o aký problém sa jedná) Ochotne Vám pomôžeme, tak aby ste sa s radosťou k nám vrátili :)Ďalšie filmy

Legionář / Legionnaire (1998) CZ dab.
Free Solo (2018) CZ tit.
Oko v oblacích / Eye in the Sky (2015) CZ dab.
Faust: Smlouva s ďáblem / Faust - Zmluva s diablom / Faust (2000) CZ dab.
Sleduj filmy online! Tie najnovšie a najlepšie filmy a seriály online nájdete iba u nás. Najširšia ponuka online 100%funkčných filmov.

FilmySeriályOnline (c) 2013-2018, všetky práva vyhradené.Podmienky používania


Údaje:
Filmy: 15525
Seriály: 8605
Užívatelia: 24018

Partneri
Erotické poviedky - zaujímavé sex poviedky zo života
Najportal.sk - porovnávač cien produktov
Výškové práce - Naša činnosť vo výškach
Najlacnejšie notebooky
Slovenská filmová databáza - SFD.sk
Ordinačné hodiny
Ortváracie hodiny
Zoznamka
Viac...

Zavrieť reklamu